Listopad

I listopad byl měsícem plným událostí a akcí. Hned na začátku jsme si zopakovali, jak si máme správně mýt ruce při programu „Metodika nácviku mytí rukou.“ Užili jsme si energií sršící vystoupení muzikoterapeutického souboru „Mlia Jua“ ZŠ a PrŠ Svítání. Ke svátku Sv. Martina jsme tvořili z papíru běloušky, podkovy z keramické hlíny a také jsme zdobili perníkové vločky bílkovým sněhem. V rámci bramborového týdne jsme vyráběli „bramborové ježky“ a smažili bramboráky, na kterých jsme si moc pochutnali. A také jsme oslavili narozeniny našeho spolužáka.

A teď už se těšíme na prosinec, „nejkrásnější měsíc v roce“ a na to, co nám přinese.

Mgr. Andrea Suchá

Jak se správně myjí ruce?

Zážitek z vystoupení souboru „Mlia Jua

Slavíme narozeniny našeho spolužáka.

Vyrábíme podkovy z keramické hlíny.

Zdobíme perníkové vločky.

Naši „bramboroví ježečči“.

Smažíme bramboráky.

Pochutnáváme si na bramborácích.

Tvoříme papírové běloušky.